Еротски танги Remediosa црни

• секси танга од црн материјал
• прекрасен привезок го украсува малото стомаче
• тенка и нежна лента имитира врзување на корсет – многу секси!
• метални прстени на кадифе – интересна комбинација
• фин материјал со совршена растегливост (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.