Еротски веш сет без корпи Cordellis црн – OneSize

2.069,00 ден

• заводлива еротска женска долна облека Cordellis
• отворени препоните и корпи – еротиката на својот врв
• уникатен дизајн на врзување – многу секси
• крој за совршено вклопување
• интригантен приврзок – додава елеганција
• пријатна ткаенина на допир
• состав на ременот: 78% полиамид, 22% еластин;
• состав на танга – надворешно: 100% полиуретан;
• состав на танга – внатре: 95% полиестер, 5% еластин;
• постава: 95% вискоза, 5% еластин

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.