Еротски веш сет без корпи Tulia црн

1.579,00 ден

• градник без корпи, со блага основа – градите се изложени
• танга со отворени препони – многуу кокетно!
• прилагодливи прерамки и закопчување на грбот – совршено се вклопуваат
• шармантна чипка со розев дезен
• две секси машнички
• комплетот се состои од градник и танга
• ткаенината е мека и еластична
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.