Еротско боди Mauress црн

• фе но ме на лно боди направено од многу секси мисли!
• длабоко исечено корпи – совршено откриени гради
• spicy детал – откриени препони
• подесивите прерамки се закопчуваат околу вратот
• елегантна комбинација со подесиви прарамки на задникот – го затегнува задникот колку што е потребно!
• закопчување под градите
• исечок на стомак – совршено секси изглед
• нежна чипка го украсува предниот дел од телото
• еластичен материјал прилагодлив на женското тело (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.