Фустан D608 црна

1.559,00 ден

• плетен фустан D608
• уникатен мотив – твоето тело ќе изгледа уникатно
• неверојатно флексибилна и силна мрежа – совршено одговара на нежното женско тело
• откриен грб – многу секси детал
• материјал многу пријатен на допир (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.