Фустан D609 црна – S/M/L

1.879,00 ден

• црн, плетен фустан D609
• интересен дезен на шарата – убаво исцртана силуета
• тенки, дупли прерамки – ги откриваат рамениците за нежни бакнежи
• мека и многу флексибилна ткаенина – совршено одговара на телото (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.