Фустан за плажа D607 црна One Size

1.189,00 ден

• деликатен црн мрежест плетен фустан
• интересен крој – совршен за летните денови на море
• шармантен пуштен долен дел од фустанот
• материјал кој совршено одговара на женското тело (90% најлон 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.