Гаќички Alessya црни

789,00 ден

• слатки гаќички од Allesya
• женствен крој – многу удобно и интересно
• сребрен привезок на стомак – елегантен украс
• деликатна цветна чипка
• засеци на задникот – многу секси
• еластичен и нежен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.