Гаќички Arienna црни

1.499,00 ден

• црни гаќички од колекцијата Arienna
• малку проѕирен материјал – мами, плени и пали
• исклучително женствен крој со висок струк – прекрасно ќе ги нагласи твоите облини
• секси крој над задникот – додава сексипилност
• приврзок на малото стомаче – додава елеганција
• материјалот е многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.