Гаќички Auroria сини

• слатки гаќички со машна
• комбинација од светкав сатен и чипка
• гаќички се лепат за задникот – совршен изглед за задникот
• еластичниот материјал совршено се прилагодува
• нежен и еластичен материјал (70% полиамид, 20% вискоза, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.