Гаќички Blossmina црвени

• црвени гаќички од материјал во совршена боја
• класичен крој – удобност при носење
• совршено украсен со проѕирна чипка
• приврзок на предната страна
• убава, огнена црвена боја
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.