Гаќички Frivolla црни

• прекрасни чипкени гаќички
• кројот совршено ги истакнува облините
• фантастична комбинација на еластични прерамки и сатенски машнички на задникот
• фин и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин).

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.