Гаќички Milladis црни

• Milladis гаќички со висок струк
• секси мрежа – нежно го открива телото
• приврзок на малото стомаче – шармантен детал
• нежни ресни на страните – уникатна декорација
• пријатен на допир, еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.