Гаќички Serena Love

899,00 мкд

• гаќички од чипка Serena Love
• храбар крој на задникот – задникот ќе биде совршено нагласен
• светкав приврзок на предната страна – елегантен додаток
• еластична ткаенина, пријатна на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.