Градник Belovya црвен

1.689,00 ден

• светло црвен градник Belovia
• широки, прилагодливи прерамки украсени со прстени со скапоцени камења – совршена потпора за градите
• корпи со жица – градите ќе изгледаат убаво
• сребрена декорација на бистата – шармантен детал
• продолжен струк – уникатен изглед на фигурата
• материјали пријатни на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.