Градник и гаќички Bluellia син

1.529,00 ден

• уникатен сет кој ги нагласува женските облини
• нежни прилагодливи прерамки и закопчување на грбот
• меки корпи со прерамки под градите – суптилни!
• гаќички со класичен крој – совршен фит и го нагласуваат задникот
• рабови украсени со чипка – убава декорација
• убав, проѕирен материјал во сина боја
• комплетот вклучува градник и гаќички
• пријатна на допир, совршено еластична ткаенина
• состав: 44% полиамид, 56% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.