Халтери и подвезици A764 златни – S/M/L

1.359,00 ден

• халтер појас изработен од златен материјал имитација на кожа – многу елегантен
• каишите се поврзани со метални прстени
• еластично прилагодување – совршено прилагодување
• прилагодливи подвезици
• суптилно проѕирен материјал
• материјал пријатен на допир (60% полиуретан, 25% најлон, 10% железо метал, 5% гума)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.