Халтери и подвезици Atenica црвен

1.249,00 ден

• Atenica чипкени халтери со подвезици
• асиметричен крој – уникатен дизајн изглед
• прилагодливи подвезици – едноставно прилагоди ја должината и совршено ќе ти прилега на ногата
• приврзок на малото стомаче – привлекува око и шармира
• секси засеци – на стомакот и над задникот
• еластичен материјал многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.