Халтери и подвезици Behindy црн

• црна чипка со цветни орнаменти
• кројот ја нагласува женската половина – совршена удобност
• откриени препони – непослушно искуство
• прилагодливи продвезиви на халтерите
• симпатична украсна машна на задникот
• декоративен појас со украсен привезок
• многу мек и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.