Халтери и подвезици Bravelle црн

• врзување на грб – совршено ќе го прилагодиш
• декорација со тантела на предната страна
• секси машнички даваат женствен украс
• халтери и танга со шлиц – убави и корисни
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи
• мек, пријатен материјал за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.