Халтери и подвезици Darkie црн

• црни кожни халтери
• предизвикувачки дизајн – многу зачинет
• прстените го красат дизајнот
• две подвезици за чорапи
• отворени препони – вистинскиот детал на вистинското место
• подвезиците се меки и еластични (90% polyamide, 10% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.