Халтери и подвезици Lilyanne бел

1.129,00 ден

• секси халтер појас, класичен крој – совршено ги истакнува облините!
• убава еластична чипка
• прилагодливо закопчување на ременот за халтер
• прилагодливи подвезици за чорапи во виолетова боја – го прават телото уште попредизвикувачки
• чорапите и тангите не се вклучени
• фантастична еластичност и мекост (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.