Халтери и подвезици Loventy црвен

• халтер појас – одличен дизајн и уникатна боја
• прилагодливото закопчување гарантира совршено приспособување на телото
• покриен задник
• двојни прерамки со исклучителна еластичност одлично ќе го нагласат струкот
• светликав приврзок на предната страна ќе привлече внимание
• прилагодливи подвезици за чорапи – многу секси
• нежна проѕирна чипка со цветен дезен
• пријатен материјал и идеална еластичност (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.