Халтери и подвезици Marrbel црн

1.069,00 ден

• црн халтер појас Marrbel
• женски крој кој се прилагодува на телото – безбедна удобност
• удобно закопчување на грбот – гарантира удобност
• подвезици за чорапи кои се подесуваат – удобни и сигурни
• мала декорација на малото стомаче – многу елегантна
• еластичен и многу пријатен материјал (85% polyamide, 15% elastane)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.