Халтери и танга Miamor црн

• елегантен халтер појас со чипкасти украси
• нежна и растеглива ткаенина на колковите – совршен фит
• прилагодливи подвезици – брз и лесен за употреба!
• мазна ткаенина на задната страна
• Вклучена фина црна танга
• чорапи за халтер не се вклучени
• еластична и фина ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.