Халтери сет 3-делен 810-SEG-1 црн

2.329,00 ден

• заводлив, црн сет со халтер појас за подвезици
• градник со прилагодливи прерамки – совршено вклопување
• полните корпи особено ги истакнуваат градите
• многу примамливи, чипкени украси
• вклучена црна танга – секси, нагласен задник
• фини, еластични ткаенини
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.