Халтери сет 3-делен Alessya црн

• црн халтер сет Alessya: градник, халтер и гаќички
• градник со засилување од жица – совршено ги држи градите подигнати и изгледа фантастично
• деколтето е украсено со секси прерамки – многу нежна декорација
• закопчување на грб – удобно и практично
• прилагодливи прерамки – совршени за твоето тело
• халтерите се врзуваат напред со сребрена украсна тока
• прилагодливи подвезици за чорапи
• слатки женски гаќички со исечоци на задникот – многу секси
• многу мек на допир, еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.