Халтери сет 3-делен Basitta црн

• запалив сет составен од градник, халтер и танга
• прилагодливи прерамки и закопчѕвање на повеќе нивоа на грбот
• халтер појасот има прилагодливи подвезици и закопчување за грб
• корсетско врзување на стомакот
• чипкаста црна танга со страшна женственост
• нежна мека мрежа со совршена еластичност (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.