Кимоно 810-PEI-1 црн

2.579,00 ден

• мазна ткаенина и чипка – пушти ја фантазијата!
• сатенски појас – решение Did2Fit – приспособи се како што сакаш
• убави, чипкани ракави и чипкани рабови на целата наметка
• мека и еластична ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.