Кимоно Allunes црн

• секси наметка Allunes
• црна ткаенина и интригантен дезен со животински принт – совршена комбинација!
• транспарентен материјал на ракавите и грбот – многу заводлив
• сатенски краеви – прилично женствени
• многу пријатен на допир појас за прицврстување – совршена удобност
• нежен и фин материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.