Корсет и сукња Felisita црн

• елегантен сет составен од корсет и здолниште
• прилагодливи прерамки на страните и врзување на грбот – совршено прилагодување
• корпи со жица
• светликава декорација меѓу градите – привлекува внимание
• кокетната проѕирна чипка на градите и на страна ќе ја загрее атмосферата
• многу тесно мини здолниште – ја нагласува фигурата и нозете!
• материјалот е лажна кожа и има цветен дезен
• многу фин во контакт со кожата (70% полиуретан, 30% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.