Корсет и танги 810-COR-2 бел

• бел корсет богато украсен со цветна чипка
• прилагодливи прерамки и подвезици
• меки, полни корпи – совршено секси гради!
• интригантна, проѕирна чипка под градите и на грбот
• во сетот се вклучени и чипкени танги
• фин и растеглив материјал
• состав: 85% poliamid, 15% elastin

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.