Корсет и танги 838-COR-1 црн

• црн елегантен корсет со подвезици
• прилагодливи прерамки околу вратот
• декоративните прерамки на градите изгледаат многу секси
• украсен светкав приврзок (без никел)
• врзување на грбот – совршено ќе го прилагодиш на твоето тело
• подвезиците за чорапи за халтери се прилагодливи
• освен корсетот во сетот има и соодветната танга
• чорапи за халтер не се вклучени
• материјал мек на допир и прилично еластичен (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.