Корсет и танги Amallie црн

• секси црн корсет – тотален must-have за секоја вистинска заводничка
• корпите се совршени за големи гради
• прилагодливи прерамки – загарантирана совршена удобност
• прилагодливо закопчување на задната страна
• врзување на грбот
• полни корпи зајакнати со жица
• светкав приврзок меѓу градите – шармантна декорација
• уникатна чипка на градите и колковите
• проѕирна мрежа од страните – тотално женствена!
• прилагодливи подвезици за чорапи
• комплетот вклучува корсет и танга
• Во комплетот не се вклучени чорапи со оглавник
• многу мек еластичен материјал на допир (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.