Корсет и танги Denissa црвен

3.579,00 ден

• корсет засилен со жица Denissa
• отворени корпи со жица – прекрасен изглед и ослободување на градите
• прилагодливи прерамки украсени со нежна чипка – за совршено вклопување и прилагодување
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи – удобно приспособени да се лепат за вашата нога
• закопчување со куки по целата должина на грбот – ефикасно и едноставно решение
• танги со отворено меѓуножје одат со корсетот
• многу нежен материјал од чипка (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.