Корсет и танги Elizenes црн

2.579,00 ден

• заводлив црн корсет и танга во пар
• вратот е украсен со чокер
• прилагодливи прерамки и закопчување на повеќе нивоа на грбот
• корпи со жица – секси нагласени гради
•корсетско врзување напред – совршено прилагодување
• прилагодливи подвезици за чорапи – 100% секси
• суптилен цветен дезен на градите, стомакот и грбот
• чипкаста танга ја нагласува убавината на задникот
• мек на допир и фин материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.