Корсет и танги Emperita црн

2.209,00 ден

• корсет со подвезици украсени со цветни орнаменти
• вратот, стомакот и половината се украсени со мек цветен мотив
• примамливо, длабоко деколте усовршено со секси чипка!
• прилагодливи чипкени прерамки – совршен фит
• врзување со трака на грбот – совршен фит
• суптилно мазен проѕирен материјал на грбот
• танга украсени со кадифе и нежна чипка
• халтер чорапите не се вклучени
• транспарентен, флексибилен материјал
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.