Корсет и танги Yaskana црн

• елегантен секси корсет Yaskana и соодветна танга
• прилагодливи прерамки на корсетот – совршени за прилагодување
• градник со жичени корпи – изгледа одлично и совршено ги држи градите
• сребрен украсен привезок помеѓу градите
• секси рез на стомакот – нежно открива дел од телото
• дополнителни прерамки на половината – ги нагласува твоите облини
• отворен грб со удобни чипкени прерамки што вкрстуваат
• подвезици за чорапи со огради кои се вадат и прилагодливи
• соодветна танга е дел од комплетот
• еластичен материјал пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.