Корсет Lanelia црн

• многу женствен црн корсет Lanelia
• малку проѕирна мрежа – ја разгорува имагинацијата
• отворени корпи на градите – пикантен изглед
• прилагодливи прерамки – гарантирана максимална удобност
• приврзок меѓу градите – шармантен додаток
• стандардно закопчување на задната страна
• прилагодливи подвезици – совршено ќе се вклопат во вашето бедро
• комплетот вклучува и танга со откриени препони – пат до непослушните задоволства
• пријатен и нежен материјал (85% полиамид, 15% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.