Корсет и танги 859-COR-1 црн

• комбинација од имитација на кожа и проѕирен материјал – ѓаволски добра!
• горниот дел од корсетот се закопчува околу вратот
• заводлив отвор на деколтето – брутално секси!
• предниот патент го контролира расцепот
• врзување на деколтето на грб – совршено прилагодете го на вашето тело
• женско лелеаво здолниште во долниот дел од корсетот
• прилагодливи и отстранливи подвезици за најлонски чорапи
• производот вклучува корсет и соодветни гаќички
• чорапи за халтер не се вклучени
• многу пријатен на допир еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.