Корсет и танги 871-COR-2 бел

• фантастичен корсет во совршена боја
• сатенски светкав материјал и прекрасни украси од тул од тантела
• прилагодливи прерамки – совршено се подесуваат
• отстранливи корпи со жица – push-up ефект за совршен изглед на градите!
• корпите имаат меки џебови за перничиња и се украсени со извезен тул
• шармантена машничка и бисер меѓу градите
• патент на страна – откако ќе го наместиш за тебе, стави го и лесно извади го
• закопчување на грбот – совршено прилагодено на твоето тело!
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи
• производот вклучува корсет и танга
• чорапи за халтер не се вклучени
• многу мек на допир и еластичен материјал (95% полиестер, 5% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.