Корсет и танги Flameria црвен

2.469,00 мкд

• секси корсет и танга во пар
• прилагодливи, но и прерамки кои се вадат околу вратот
• корсетско врзување на целиот грб
• вертикална жичено засилување
• прилагодливи подвезици за чорапи што се одвојуваат
• проѕирна чипка во комбинација со сатен – огнена нијанса и дезен
• патент на страната на корсетот – полесно се вади и става
• симпатична танга го истакнува задникот
• еластичен материјал кој се лепи за телото (95% полиестер, 5% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.