Корсет и танги Ivetta црвен

• заводлив корсет украсен со три бисери на прерамките
• прилагодливи прерамки и закопчување на грбот – совршен фит
• процепи на грбот и чипкените рабови
• корпи со жица и прерамки на градите
• чипка на колковите и прилагодливи подвезици
• секси цветна чипка
• производот вклучува корсет и танга
• халтер чорапи не се вклучени
• пријатен на допир, флексибилен материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.