Корсет и танги Raquelia црн

• корсет од проѕирна чипка комплетиран со црна танга
• специјална декорација – храбар прилагодлив чокер околу вратот за невино заведување
• прилагодливи прерамки и подвезици – изработени од мек материјал
• машничката на градите додава многу шарм
• корпите со жица ги нагласуваат градите
• светкава декорација на предната страна на тангата, и машна на задната страна – прилично симпатична
• материјал многу мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.