Костим за капење Cancunella One Size

2.419,00 ден

• Едноделен костим за капење Cancunella со животински принт
• длабоко деколте до папокот – многу заводливо
• врзување околу вратот и околу половината – совршена удобност
• отворен грб – секси!
• гаќички со висок струк – нозете изгледаат фантастично
• материјалот е мек и еластичен (82% polyamide, 18% elastane)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.