Костим за капење Keissi црвен

• прерамките се прекрстуваат на грб
• секси исечок на деколтето
• горен дел украсен со фалтички
• тесен крој околу половината
• светкав мек и еластичен материјал (82% polyamide, 18% elastane, lining: 95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.