Бикини Balitta виолетов

• бикини костим за капење направен од виолетова ткаенина која светка на сонце
• триаголен горен дел
• прерамките на горниот дел се врзуваат околу вратот
• двојно врзување зад половината околу половината обезбедува совршена удобност
• гаќички со двојни прерамки околу половината
• еластичен и пријатен материјал за кожата (82% polyamide, 18% elastane; lining: 95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.