Бикини Bra Filipines gold

• горниот дел од костимот за капење е во златна боја со имитација на змиска кожа
• широки прилагодливи прерамки – удобност и удобност
• триаголни корпи
• лентата под градите нуди совршена длабочина и удобност
• златна декорација помеѓу градите
• закопчување на задната страна
• малку светкав материјал, мек на допир (74% polyamide, 26% elastane; lining: 95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.