Бикини Goldivia

• секси бикини Goldivia
• врзување околу вратот – удобност и совршен изглед
• дополнително врзување на задната страна – совршено подесување
• секси металик материјал на градник
• елегантни прерамки под градите на двата струкови – многу заводливи
• уникатен стил на долни бикини – црни гаќички и златни прерамки
• материјал многу мек на допир (95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.