Костим за капење Playa Norte

2.469,00 мкд

• Едноделен костим за капење Playa Norte
• неон боја – уникатна комбинација на бои
• врзување околу вратот – совршено за подесување
• многу секси дизајниран дел околу градите – изгледа совршено!
• дизајнот на делот околу половината и стомакот оптички ја издолжува фигурата
• долен дел со висок струк – нозете ќе изгледаат подолги
• многу фин и еластичен материјал (82% полиамид, 18% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.